Bez kategorii

Episode #90: ” O miłości, której nie można uśmiercić i niebezpieczeństwie, którego nie można zlekceważyć” czyli „Pocałunek Anioła” Elizabeth Chandler.

pocalunek-aniola-tom-1-b-iext35319906

Autor: Elizabeth Chandler

Tytuł: „Pocałunek Anioła”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie.

Liczba stron:223

Ivy jest miłośniczką aniołów i ma wszystko, czego można by oczekiwać w nastoletnim wieku – urodę, talent, przyjaciół i przystojnego chłopaka, Tristana. Jednak jej sielankowe życie zmienia się po tragicznym w skutkach wypadku, w którym traci swojego ukochanego…Rozpacz po jego stracie to nie jedyny problem, jaki ma Ivy. Jej życiu zagraża niebezpieczeństwo, lecz okazuje się, że nie jest ona osamotniona, bo czuwa nad nią anioł…

Pomimo, że książka jest bardzo króciutka, to historia w niej opowiedziana urzekła mnie w pewien sposób i przywołała kilka bolesnych wspomnień. Jednak z drugiej strony, lepiej rozumiałam postępowanie głównej bohaterki, dzięki temu, że wiem jak to jest stracić kogoś naprawdę bliskiego. Trudno jest pisać o pierwszym tomie serii, ponieważ zwykle po jego przeczytaniu mamy pewnego rodzaju niedosyt i zastanawiamy się, co autor wymyślił w kolejnym. Nawet jeśli jest to książka dla młodszej młodzieży, to ma w sobie niezwykły urok i tajemnicę, którą chciałabym odkryć, dlatego na pewno sięgnę po kolejny tom. Choćby po to, by przekonać się, czy warto. Podsumowując, polecam tę pozycję, zwłaszcza jeśli lubicie książki młodzieżowe z aniołami w tle.

A za książkę dziękuję Wydawnictwu Dolnośląskiemu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s