Bez kategorii

Episode #98 : „Watcha gonna do, when they come for you?” czyli o wyczekiwanym „Suicide Squad” z uniwersum DC.

suicide-squad-movie-2016-poster

Tytuł: „Suicide Squad”/ „Legion Samobójców”

Wydawca: Warner Bros.

Reżyseria: David Ayer.

Premiera: 5.08.2016

Tajna grupa, związana z rządem Stanów Zjednoczonych, postanawia powołać do życia specjalną grupę uderzeniową, by zapobiec atakom tak zwanych „meta-ludzi”. Lecz rzeczona grupa nie może składać się ze zwykłych żołnierzy… O nie… Amanda Waller, odpowiedzialna za ów projekt, postanawia wcielić do niego najgroźniejszych przestępców, jakich można było sobie wyobrazić. I tak oto powstał rzeczony Legion Samobójców, do którego należeli między innymi : Harley Quinn( Margot Robbie), Deadshot( Will Smith), Boomerang(Jai Courtney), Killer Croc(Adewale Akinnuoye-Agbaje)i Diablo( Jay Hernandez).

Jeśli znacie choć troszkę uniwersum DC, to będziecie wiedzieć, że te postaci są bardzo złe. Jednak w tym filmie robią coś dobrego. Postanawiają ocalić miasto przed totalną zagładą A skąd ona przyjdzie? Tego będziecie musieli się dowiedzieć oglądając film.

Szczerze powiedziawszy, jestem mega pozytywnie zaskoczona tym filmem. Był on pełen dobrego humoru, wartkiej akcji, przyjemnych dla oka efektów wizualnych i przede wszystkim bardzo dobrej gry aktorskiej. Wielu recenzentów pisało, że jest to film do bani, że za mało Jokera i Jared Leto go nie dźwignął. Że Harley jest do chrzanu, że Will Smith jest za bardzo Willem Smithem… Ja się nie zgadzam. Will nadawał rytm całej obsadzie i jego gra była naprawdę dobra. Sprawdził się w swojej roli, co również było dla mnie sporym zaskoczeniem. Co do Jareda i Margot to podobał mi się ich „wątek romantyczny” w filmie. A także to, jak sportretowali swoje postaci. Joker był chyba jednym z lepszych, jacy do tej pory powstali. I ogólnie daje mocne 8/10 za całokształt.

Obszerniejszą recenzję, będziecie mogli zobaczyć u Atamana, z którym to miałam przyjemność obejrzeć ten film, na którego social medias serdecznie zapraszam:

https://www.atamantv.blogspot.com

https://www.facebook.com/atatv

https://www.youtube.com/user/atamantv

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s