Bez kategorii

Episode #106 : ” IV Ogólnopolski Zlot Nocnych Łowców” czyli o harcach w Poznaniu. :)

Dzień dobry, cześć i czołem!

Dziś, dla odmiany, przychodzę do Was z relacją z bardzo fajnego wydarzenia, którego uczestniczką byłam już po raz czwarty. A chodzi rzecz jasna o Zlot Nocnych Łowców. Jak co roku, koniec sierpnia jest datą, na którą wszyscy Nocni Łowcy czekają z niecierpliwością. Od trzech lat spotykamy się w pięknym Poznaniu, który jak zawsze dostarcza mnóstwa przygód. Tegoroczny Zlot był wyjątkowy, gdyż podzielony był na dwa dni. Ja opowiem Wam o drugim, czyli o sobocie – 27.08.

Punktualnie o godzinie 12 rozpoczęła się zabawa. Jak zawsze, imprezę otwierał konkurs na cosplay. Z roku na rok cieszy się on co raz większym zainteresowaniem a co za tym idzie, wykonane stroję są wręcz fenomenalne! Poniżej zamieszczę Wam małą galerię, gdzie będziecie mogli obejrzeć sobie naszą zabawę.

Kolejnym konkursem, który też jest pewnego rodzaju zlotową tradycją, to podział na grupy i występy drużynowe. Na pierwszym zlocie były to rasy, na drugim rody, na trzecim tytuły książek a na czwartym były postaci. Mi trafił się przydział do drużyny Julesa, który jest bohaterem najnowszej serii o Nocnych Łowcach. ( Osobiście jeden z moich ulubionych bohaterów.) Każda z drużyn, miała do przygotowania krótką scenkę, która tyczyła się ich nazwy. Dosłownie w ostatniej chwili, zdecydowałam się zostać Julesem, co zostało przyjęte z bardzo dużym entuzjazmem przez moją grupę. Nasze przedstawienie było epicko śmieszne ( choć i tak nic nie przebije występu drużny Jema, która po prostu rozgromiła system 🙂 ), a tekst : ” idę pozbierać resztki swojej godności” i ” eee, możesz po polsku, bo nic nie rozumiem” zostanie w pamięci naszej drużyny jak i reszty zlotowiczów na długo.

Podsumowując, wydarzenie jest naprawdę fajnie zorganizowane i z roku na rok co raz lepsze. Dlatego gratuluję organizatorce i helperom, którzy też spisywali się w trakcie wydarzenia. I oby do następnego razu! Jeśli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć o Nocnych Łowcach, zapraszam Was też na Facebookowe fanpage’e: Świat Nocnych Łowców oraz Shadowhunters PL .

A tymczasem, zostawiam Was z galerią 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s