Bez kategorii

Episode #138: Magia kolorowania, czyli jak oderwać się na chwilę od rzeczywistości.

Tytuł : „Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania” / „Szklany Tron. Książka do kolorowania.”

Autor: Opracowanie zbiorowe zawierające cytaty z filmu/ Sarah J. Maas, Yvone Gilbert, John Howe, Craig Philips.

Wydawnictwo: Akurat/ Uroboros.

Każdy fan Tolkiena, choć raz w życiu obejrzał trylogię „Władcy Pierścieni”. I zapewne wielu z Was było niezadowolonych, bo filmy mocno odbiegały od książki. Jednak niezapomniane kreacje aktorskie oraz wspaniałe widoki, prosto z Nowej Zelandii, zrekompensowały wielu miłośnikom te wszystkie niedociągnięcia, których dopuścił się Peter Jackson. Teraz przyszła pora by przypomnieć sobie te wszystkie wspaniałe momenty z filmu i użyć własnej wyobraźni by nadać im odpowiednie kolory. Książki do kolorowania stały się pewnego rodzaju trendem, którego popularność zdaje się rosnąć z roku na rok.

” Władca Pierścieni. Trylogia filmowa” jest jedną z tych kolorowanek, które z przyjemnością, w wolnych chwilach wypełniam. Niestety, nie mam na to zbyt wiele czasu, ale jak tylko mogę, to przenoszę się na chwilę do Śródziemia. Na pewno ta książka jest gratką dla fanów filmu i kolekcjonerów tego typu kolorowanek.

Drugą książką, która zajmuje mój wolny czas, jest „Szklany Tron. Książka do kolorowania” Sarah J. Maas, zilustrowana przez znakomitych twórców jak Yvone Gilbert, John Howe czy Craig Philips. Dzięki ich talentowi, możemy rozkoszować się pięknymi widokami prosto z kart serii o młodej zabójczyni. A cytaty, które zamieszczone są obok ilustracji, dodają magii kolorowankowej przygodzie. Dla fanów serii, będzie to na pewno bardzo przyjemny dodatek i sposób na relaks.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s