Bez kategorii

Episode #266: „Jeśli nie możesz spać, to ta książka jest dla ciebie” – czyli o ” Najnudniejszej książce świata” Prof. K. McCoy’a i dr Hardwicka.

najnudniejsza-ksiazka-swiata-b-iext53142838

Tytuł: „Najnudniejsza książka świata”

Autor: Prof. K McCoy i dr Hardwick.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece.

Liczba stron: 292.

Na pewno nie jedno z was miało kiedyś problem z zaśnięciem. Kojarzycie ten moment, gdy wiercicie się w łóżku jak opętani i próbujecie znaleźć dogodną pozycję a sen dalej nie przychodzi?

Wreszcie ktoś wpadł na genialny pomysł by napisać książkę, która uśpi was szybciej niż możecie sobie to wyobrazić! Tak, dobrze widzicie. Prezentuję wam „Najnudniejszą książkę świata”.  A z niej dowiecie się między innymi o: danych statystycznych Związku Radzieckiego w okresie dwóch pierwszych planów pięcioletnich, historii żwiru, biurokracji w Cesarstwie Bizantyjskim czy o najnowszych zmianach w systemie mięczaków.

Jakby te tematy nie były wystarczająco nudne, w między czasie możecie policzyć sobie owce, koty czy literki. Nuda gwarantowana!

„Najnudniejsza książka świata” jest idealnym prezentem dla wszystkich, cierpiących na bezsenność oraz tych, co mają problem z zasypianiem. Jestem przekonana, że zaśniecie głębokim snem po lekturze… A może nawet w trakcie!

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s