Bez kategorii

#Episode 309: ” Skradzione dziecko” Sanjida Kay- tajemnice, których nigdy nie powinno się poznać…

skradzione-dziecko-b-iext54321191

Autor: Sanjida Kay

Tytuł: „Skradzione dziecko”

Wydawnictwo: W.A.B

Liczba stron: 350.

Zoe Morley i jej mąż Ollie po długim oczekiwaniu na dziecko zostają przybranymi rodzicami maleńkiej Evie. Ich radość nie ma granic. Po kilku latach wydarza się cud – rodzina powiększa się o kolejne dziecko, tym razem ich własne. Gdy jej brat kończy dwa latka Evie zaczyna znajdować dziwne listy i prezenty. Ich autor twierdzi, że jest jej biologicznym ojcem i nie cofnie się przed niczym, by odzyskać dziecko, które zostało mu skradzione…

Od tamtego momentu, spokojne życie rodziny, zmienia się w ciąg niepokojów. A jaki finał tej historii? Tego będziecie musieli się dowiedzieć, sięgając po tę wciągającą powieść.

Ostatnio czytuję bardzo wiele książek o skomplikowanej, wręcz nieco przerażającej fabule. Często bohaterowie muszą podejmować decyzje, które zmieniają ich życie na zawsze. Historia, którą prezentuje nam Sanjida Kay nie jest oryginalna. Można powiedzieć, że jest bardzo oklepana. Aczkolwiek autorka podeszła do niej w nietypowy sposób, dzięki któremu z każdą stroną, czytelnik zatraca się w niej bez reszty.

Porwane dzieci bądź podmienione przy porodzie są bardzo wdzięcznym tematem na thriller. I w tym przypadku, ta formuła sprawdziła się bezbłędnie. Zakończenie mogłoby być mniej przewidywalne, ale nie zabija to przyjemności czytania. Czy polecam? Owszem. Bardzo dobra lektura dla wszystkich tych, co lubią ciekawe rozwiązania fabularne i zaskakujące zwroty akcji.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s