Bez kategorii

Episode #352[PREMIERA]: „Stacja Miłość” Zoe Folbigg, czyli o miłości z pociągu.

stacjamilosc

Tytuł: „Stacja Miłość”

Autor: Zoe Folbigg

Liczba stron: 382

Wydawnictwo: W.A.B

 

Maya to bardzo miła i kreatywna kobieta, dobra koleżanka. Każdego dnia dojeżdża do pracy pociągiem, w którym pewnego dnia dostrzega przystojnego mężczyznę, czytającego książkę. Od tamtej pory za każdym razem przygląda mu się i rozmyśla, jakby to było, gdyby byli razem. Aż pewnego dnia, zbiera się na odwagę i postanawia zaprosić go na drinka przy pomocy liściku. A to zapoczątkowało uroczą historię o miłości i przyjaźni.

Historia, opowiedziana przez Zoe Folbigg jest oparta na jej własnym doświadczeniu, co sprawiło, że z zaciekawieniem zabrałam się za lekturę.  Nie spodziewałam się, że będzie to jakiś płomienny romans rodem z hollywoodzkiego filmu. Raczej założyłam, że będzie to historia obyczajowa. I taka też była. Autorka opowiada o życiu Mai i Jamesa. Oboje mają swoje rozdziały, w których poznajemy ich bliżej. Aż do momentu wspólnego spotkania.

Jeśli lubicie urocze historie, które pozwolą wam na kilka chwil zapomnieć o problemach i codziennych sprawach, to „Stacja Miłość” jest idealną książką dla was. Jest to bardzo lekka historia, czasem nawet można powiedzieć trochę nudna, ze względu na dłużące się i zbyt dokładne opisy. Jednak mimo to, jest to przyjemna lektura i na pewno zyska sobie grono fanów. Autorka podzieliła się niezwykłą-zwykłą historią, która może zainspirować. Myślę, że głównym przekazem tej książki jest myśl: ” Zaryzykuj. Co złego może się wydarzyć?”

Czasem warto jest podjąć wyzwanie, jakie rzuca nam los. I, jak to pokazała historia Zoe, nawet się to opłaca.

 

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s