Bez kategorii

Episode #394: „Inwestuj w siebie. Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy.” kolejna bardzo ciekawa książka, jak radzić sobie w ciężkich czasach.

Tytuł: „Inwestuj w siebie. Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy.”

Autor: James Wesley Rawles

Liczba stron: 351

Wydawnictwo : Insignis.

Pandemia. Atak terrorystyczny. Katastrofa naturalna. Globalne załamanie finansowe. Czasem wystarczy jedno wydarzenie, aby odwrócić nasz świat do góry nogami. Czy jesteśmy na to przygotowani? Czy damy radę stawić czoła niespodziewanym problemom: od ogromnego bezrobocia, drastycznego spadku wartości pieniądza, niedoboru żywności po odcięcie dostaw energii lub wody? Na ile pomoże nam w tym rząd, a na ile będziemy musieli liczyć tylko na siebie? Ta książka przygotuje Cię na największe katastrofy. Przybliży też sposoby na to, jak zabezpieczyć się przed ich skutkami.

James Rawles, były oficer wywiadu armii Stanów Zjednoczonych i założyciel SurvivalBlog.com, w “Jak przeżyć koniec świata”, wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, aby chronić siebie i swoją rodzinę w najtrudniejszych sytuacjach. Rawles dzieli się taktykami i technikami przetrwania na własną rękę. Bardzo konkretnie podpowiada ile jedzenia powinniśmy zabezpieczyć w domu, jak filtrować wodę deszczową oraz jak chronić własne pieniądze. Przeczytaj i przygotuj się na Koniec Świata jaki znamy.

Książki z serii „Inwestuj w siebie” są dla mnie zawsze fascynującą lekturą. Każda z nich jest wyjątkowa i ma w sobie bardzo dużo cennych rad. Tak samo jest i z tą książką, która idealnie wpisuje się w obecne, bardzo ciężkie czasy. Jest to poradnik, który w praktyczny i bardzo można powiedzieć „życiowy” sposób pokazuje nam, jak wybrnąć z trudnych sytuacji. Muszę przyznać, że niektóre z nich sama będę stosować. Polecam tę książkę każdemu, kto lubi tego typu poradniki survivalowe. Jest to na pewno bardzo dobra lektura dla relaksu.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s