Bez kategorii

Episode #397: „Dlaczego rodzice cię tak wkurzają i co z tym zrobić?” czyli kolejna genialna książka Deana Burnetta.

WSTAWAJ! SZKODA DNIA!

MOŻE MÓGŁBYŚ ODŁOŻYĆ TEN TELEFON CHOĆ NA MINUTĘ?!

TRAKTUJESZ DOM JAK HOTEL!

A cóż to się porobiło z twoimi rodzicami?

Istnieją setki książek dla rodziców o tym, jak mają radzić sobie z tobą. Teraz trzymasz w ręku pierwszą książkę napisaną dla ciebie po to, byś mógł zrozumieć, co, u licha, dzieje się z twoimi rodzicami. Jej autorem jest światowej sławy neurobiolog Dean Burnett, znany z bestsellera „Gupi muzg”.

Dlaczego rodzice mają obsesję na punkcie porządku i twojego smartfona, nie pozwalają ci się wyspać i w ogóle cię nie rozumieją? Nie martw się, to ich bardzo typowe usterki. Dzięki tej książce dowiesz się, jak je usuwać, a nawet – jak im zapobiegać!

Nie unikniesz wszystkich kłótni, ale wyobraź sobie tylko, co będziesz w stanie osiągnąć, kiedy przestaniesz marnować tyle czasu i energii na awantury o bałagan w twoim pokoju!

Jeśli lubicie tematykę popularnonaukową z odrobiną psychologii i ogromną dawką humoru, to ta będzie dla Was idealna. Jak zwykle, Dean Burnett napisał książkę, która nie tylko mówi o bardzo istotnych sprawach ale przede wszystkim radzi, jak radzić sobie z codziennymi, nastoletnimi problemami i jak zrozumieć rodziców, którzy bardzo często doprowadzają do szału swoje pociechy. Zwłaszcza w wieku nastoletnim. Autor krok po kroku tłumaczy procesy, zachodzące w organizmie młodzieży a także zwraca się bezpośrednio do młodych odbiorców i wyjaśnia, dlaczego ich rodzice zachowują się tak a nie inaczej. Jest to zabawna i bardzo życiowa książka, która może być idealnym prezentem, jeśli mamy w domu zbuntowanego nastolatka albo jeśli jesteśmy rodzicem i chcemy się trochę pośmiać z własnych „dziwactw”, których na co dzień nie zauważamy.
Idealna pozycja dla starszych i młodszych odbiorców.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s