Bez kategorii

Episode #402: „Miłość Toksyczna. Zniewolona, szczęśliwa, wolna.” Agnieszka Przybysz.

Autor: Agnieszka Przybysz

Tytuł: „Miłość Toksyczna. Zniewolona, szczęśliwa, wolna.”

Liczba stron: 360

Wydawnictwo: Nowa Proza.

Wiele osób utkwiło w toksycznych relacjach i obwinia siebie: co robię źle? Co jest we mnie złego? Dlaczego przyciągam toksycznych ludzi? Obwiniasz siebie, a nauka uczy, że drugi człowiek, to twoje lustro, ale jako osoba empatyczna, wrażliwa, kochająca, jak możesz mieć za lustro osobę, która pozbawiona jest uczuć?

Ta książka Ci pomoże zmienić/ poznać / transformować dynamikę toksycznych relacji, rozpoznać je, chronić się przed manipulacją – manipulatorami, wyzwolić się z tych relacji i świadomie uzdrowić tę część Ciebie, która czuje się ofiarą w relacjach lub związku. Odnajdziesz w niej swoją historię i rozwiązanie.”

Nie jestem wielką fanką książek psychologicznych. Ale zaintrygowała mnie tematyka tej pozycji. Każdy z nas przechodził czas, kiedy był w relacji, która go wykańczała. Czy to rodzinnej, przyjacielskiej czy partnerskiej. Bardzo wiele osób nie potrafi się przyznać do tego, że istnieje jakiś problem a już najtrudniej jest zerwać relacje z danymi osobami ze względu na więź, jaka się wytwarza. Pani Agnieszka Przybysz próbuje pokazać, jak rozpoznać że jest się w takim związku i jak z niego wyjść. Myślę, że ta książka może pomóc wielu osobom, które mają problem z wychodzeniem z trudnych relacji.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s