Bez kategorii

Episode #403: „Inwestuj w siebie. Bogate dzieci” Tom Corley.

Tytuł: „Inwestuj w siebie. Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców.”

Autor: Tom Corley

Wydawnictwo: Kompania Mediowa.

Liczba stron: 222.

Jeżeli pragniesz, aby twoja pociecha wiodła udane życie, ta książka jest dla ciebie.

„To przewodnik dla rodziców, którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Mądrzy rodzice przyczyniają się nie tylko do rozwoju swoich dzieci, ale budują również lepsze społeczeństwo. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie, a tym samym zostaną nagradze emocjonalnie i finansowo. Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą, jaką ludzie sukcesu przejmują… od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania, kształtując nastawienie i oczekiwania, przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia.

Poradnik pokazuje, jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów. Bowiem sukces to nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie z życia, dobroć i szlachetność. Bogate w tę wiedzę dziecko przekaże ją kolejnym pokoleniom, bo na tym polega cykl sukcesu i budowanie lepszego społeczeństwa.”

Bardzo lubię czytać książki z serii „Inwestuj w siebie”. Są one zawsze bardzo ciekawie opracowane i konkretne. W tym przypadku autor skupił się na tym, czym jest prawdziwe bogactwo i jak je zapewnić naszym najmłodszym. Nie chodzi tu o dobra materialne ale o te, których nie możemy kupić. Osobiście nie mam dzieci, ale znalazłam w tej książce wiele cennych rad i wskazówek, dzięki którym można poprawić swój komfort życia i sprawić, że jest się bogatszym nie tyle w kwestiach finansowych ale przede wszystkim w kwestiach bardziej duchowych. Myślę, że ta książka może uświadomić i przypomnieć niektórym co jest w życiu najważniejsze.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s