Bez kategorii

Episode #414 : „Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI.” Robin Dreeke.

Autor: Robin Dreeke

Tytuł: ” Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI.”

Liczba stron: 166

Wydawnictwo: Kompania Mediowa.

„Wiesz, że można nauczyć się doskonałej komunikacji z otoczeniem? Ludzie potrafiący tego dokonać, wcale nie są obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami. Podobne umiejętności wykorzystujesz codziennie i nawet o tym nie wiesz. Różnica polega tylko na tym, żę oni znają pewne techniki i wiedzą, jak ich używać.”

„Inwestuj w siebie” to seria, która z pewnością jest ciekawą lekturą dla wszystkich tych, którzy choć trochę interesują się socjologią oraz psychologią. Autorzy zawsze dokładają starań, by to, o czym piszą było ciekawe i wartościowe. Jeśli chodzi o książkę „Jak zjednać sobie ludzi” myślę, że jest to ciekawe studium zachowań i sytuacji, na które bardzo często nie zwracamy uwagi a są one w pewnym sensie sposobem na to, by przekonać bądź odrzucić od nas naszych potencjalnych nowych znajomych czy nawet przyjaciół. Dzięki tej książce można poznać ciekawe techniki, jak skupiać się bardziej na innych a nie na sobie.
Jedna z tych pozycji, z którymi warto się zapoznać z czystej ciekawości. I na pewno pomoże wielu osobom w przełamaniu stereotypu, że są „odludkami” czy, że nie potrafią się z kimś zaprzyjaźnić.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s