Bez kategorii

Episode #421: „Klub 5 rano” Robin Sharma.

Tytuł: „Klub 5 rano”

Autor: Robin Sharma

Liczba stron: 350

Wydawnictwo: Kompania Mediowa.

„Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb i marzeń. Zamień „nie mogę” w mogę! Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Pobudka o 5 rano może zmienić życie na zawsze.

Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje Ferrari jest jednym z czołowych guru rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy. Z rad Sharmy korzystały takie firmy jak Microsoft, NASA, Nike czy FedEx. W książce Klub 5 rano Sharma przedstawia autorskie sposoby zmniejszenia stresu, poprawy koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Jego metody zostały wypracowane w trakcie wielu lat praktyk z ludźmi, którzy odnieśli największe sukcesy na świecie. Teraz Sharma dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu, że wygrywanie zaczyna się o świcie.

„Robin Sharma pisze książki, które ludziom na całym świecie Pomagają Wspaniale Żyć.”
Paulo Coelho

15 milionów sprzedanych egzemplarzy!

Przyjmij nawyk wczesnego wstawania, który wielu osobom pomógł osiągnąć wspaniałe sukcesy, jednocześnie zwiększając ich poczucie szczęścia, spełnienia i sprawczości.

Sharma opowiada o tym, jak ludzie sukcesu, wielcy geniusze oraz tytani biznesu zaczynają dzień. Poranna praktyka Robina Sharmy pomaga łatwo wstawać o świcie, umożliwiając spokojne wejście w dzień. Dzięki radom autora zyskujemy cenny czas na myślenie, ćwiczenia, rozwój osobisty i kreatywne działanie.

Wstąp do Klubu 5 rano i wykorzystaj każdy dzień najlepiej, jak możesz.”

Szczerze mówiąc, nigdy nie przypuszczałam, że będę czytać tego typu książki. Ba, nie przypuszczałam, że będę chciała sprawdzić czy faktycznie to, o czym opowiada Robin Sharma to fakty czy tylko kwestia sugestii. Nigdy nie byłam rannym ptaszkiem ale też nie lubię spać do późna. Lubię wstać trochę wcześniej niż powinnam, bo dzięki temu mam czas na poranne ćwiczenia, powtórzenie słownictwa z języka, którego aktualnie się uczę czy po prostu zrobienia czegoś dla siebie lub spędzeniu trochę czasu z dala od komputera. I właśnie o tym pisze też Robin Sharma w swojej książce. O dbaniu o swój komfort, podziale czasu tak, by mieć chwilę dla siebie, dla rodziny i oczywiście mieć zbilansowany czas pracy. Wszystko jest rozpisane w prostych schematach. Myślę, że ta książka może pomóc wielu osobom się zorganizować i spróbować chociaż zmienić często szkodliwe dla naszego zdrowia, nawyki o których często zapominamy bądź ignorujemy. Polecam jej przeczytanie, choćby z czystej ciekawości. A dalsze kroki, podejmiecie już we własnym zakresie.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s