Bez kategorii

Episode #428: „Droga Szamana” – czyli 6 część przygód Dmitrija Machana.

Autor: Wasilij Machanienko

Seria: Droga Szamana

Tytuł: Nowy Początek

Liczba stron: 423

Wydawnictwo: Insignis.

„Dmitrij Machan, owiany legendą Szaman ze świata Barliony, odsiedział już swój wyrok w wirtualnej rzeczywistości. Przeżył jedenaście miesięcy niesamowitych przygód i potyczek – to chyba lepiej niż osiem lat ciężkiego więzienia?

Tymczasem Barliona nie chce łatwo wypuścić Szamana i ma na to sposób: granica między dwiema rzeczywistościami, w których przebywa Machan, zaciera się… Wygląda na to, że wyjście z kapsuły nie jest takie proste – zanim to nastąpi, trzeba ukończyć Drogę.”

Powrót do Barliony po dość długiej przerwie sprawił, że na nowo zaczęłam sobie przypominać, dlaczego tak bardzo spodobał mi się ten świat i bohaterowie, jakich stworzył Wasilij Machanienko.
Po odbyciu swojego wyroku, Machan ma nadzieję na powrót do swojego, realnego świata. Jednak Barliona zdaje się robić wszystko by do tego nie dopuścić, dopóki nie ukończy on swojej Drogi.
Jak zawsze pełna zaskakujących zwrotów akcji a nawet cyber kryminalnych zagadek powieść, trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Bardzo fajnie napisane fantasy, które wciąga i sprawia, że chcemy dowiedzieć się jeszcze więcej o świecie i jego niezwykłych bohaterach.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s