O mnie

20160713_132133                        Dzień dobry, cześć i czołem, drogi Czytelniku mojego skromnego bloga. Jeśli zawitałeś to tej sekcji, to zapewne chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o osobie prowadzącej tego bloga. Zatem, bez zbędnych wstępów, oto kilka rzeczy, które być może Cię zaciekawią.

 1. Mam na imię Gosia, ale przedstawiam się jako Megan. Jest to ksywka, którą kiedyś dostałam od mojego przyjaciela i tak już do mnie przyległo. 🙂
 2. Mieszkam w Trójmieście ale pochodzę z Krakowa.
 3. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego/lingwistą, technikiem hotelarstwa, charakteryzatorem i wizażystką.
 4. Znam się trochę na rynku wydawniczym, eventowym i lubię poszerzać wiedzę z tych dziedzin.
 5. W wolnych chwilach ubieram zbroję i idę walczyć ;), chodzę do kina, teatru czy biorę udział w różnego rodzaju eventach sportowo-kulturalnych i czasem zdarza mi się nakręcić jakiś filmik.
 6. Jestem pasjonatką podróży małych i dużych. Jak tylko mogę, pakuję torbę i ruszam w świat.
 7. Umiem porozumieć się w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i portugalskim.
 8. Znam podstawy mandaryńskiego, rosyjskiego, włoskiego, greki i łaciny. Rozumiem język francuski, ale za Chiny bym się nie porozumiała.
 9. Jestem osobą towarzyską i lubię ludzi, choć czasem doprowadzają mnie do rozpaczy.
 10. Gram na didgeridoo ( Australijski instrument dęty). I uwielbiam Australię i Nową Zelandię. Są to dwa z Top 10 krajów, w których chciałabym kiedyś zamieszkać.
 11. Trenowałam sztuki walki i łucznictwo. Teraz trenuję walkę na miecze i crossfit.
 12. Uwielbiam książki naukowe. Czytam ich naprawdę dużo i lubię wyciągać wnioski z tego, co czytam. Lubię też książki młodzieżowe, głównie fantastykę i wszelkiej maści kryminały i thrillery.
 13. „Star Wars”, Marvel/DC, „Władca Pierścieni” to jedne z moich ukochanych uniwersów.

„Nigdy, przenigdy nie zapominaj, że kiedyś byłeś dzieckiem. Bo jeśli zatracisz się w „byciu dorosłym” możesz bardzo wiele rzeczy przegapić.”

” Jest wiele zła na tym świecie. Dlatego ty, zawsze okazuj dobroć. Ludzie boją się dobroci, bo ma ona siłę by zjednywać nawet najgorszych wrogów.”

” Uśmiech sprawia, że stajesz się piękniejszy. Dlatego by nie mieć kompleksów, zawsze się uśmiechaj.”